7.01.2015

Konkurs Eko Firma

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż ogłoszony na początku grudnia przez portal EnergiaMax Konkurs „Eko Firma” doczekał się rozstrzygnięcia. Firma ENEKOSYSTEM zajęła prestiżowe 2 miejsce. Celem konkursu było nagrodzenie i wyróżnienie firm, które wprowadzają, promują lub stosują rozwiązania przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w konkursie głosując na naszą firmę.

zobacz więcej na energiamax.pl

  • ekofirma_statuetka


21.05.2014

Targi Pracy Andrychów

Ponad 1,5tyś ofert pracy zostało zaprezentowanych podczas Targów Pracy w Andrychowie zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach. Firma ENEKOSYSTEM Sp z .o.o. zaprezentowała swój model franczyzowy i przedstawiła możliwości podjęcia współpracy na różnych stanowiskach oraz w kilku wariantach organizacyjnych. Opowiedzieliśmy między innymi o tym, jakie jest zapotrzebowanie naszej firmy, w jakim kierunku się rozwijamy i z kim wiążemy największe nadzieje. Mielismy również okazje zaprezentować profil naszej firmy i zainteresować szerokie grono odbiorców, gdyż tematyka dotycząca naszych produktów jest bardzo rozbudowana, a nowoczesne technologie stanowią główny punkt zainteresowań osób poszukujących zatrudnienia na rynku pracy.

Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do tak ciekawego projektu, jaki został przygotowany przez Powiatowy Urząd Pracy.

  • targi_pracy


30.01.2014

Pogadać z Aurorą

Po raz kolejny Firma ENEKOSYSTEM pokazała, że wspiera innych w realizacji ich marzeń. Szczególnie w przypadku Pana Leszka Bohla cel był szczytny, dlatego też ENEKOSYSTEM umożliwił przelot na Arktykę, gdzie Pan Leszek oczekiwał na Aurorę. Pan Leszek od momentu wypadku, któremu uległ porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, a na Arktyce spędził tydzień bez opiekuna zmagając się z wyjątkowo nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi. Mimo to stawił on czoła trudnym warunkom i udowodnił nam wszystkim, że nie ma przeszkód, którym osoba niepełnosprawna nie mogłaby sprostać.

czytaj więcej


09.12.2013

Enekosystem wśród Szlachetnych

Firma ENEKOSYSTEM Sp z.o.o. otrzymała Certyfikat Szlachetnej Paczki. W tym roku pierwszy raz braliśmy udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu i cieszymy się bardzo, że mogliśmy uszczęśliwić aż dwie rodziny.

Szlachetna Paczka działa już od trzynastu lat. Pomysłodawcą tego projektu jest ks. Jacek Stryczek, obecnie Stowarzyszenie działa na terenie całego kraju i zrzesza co roku setki tysięcy osób zaangażowanych w projekt pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki temu Stowarzyszeniu możemy pomóc wybranej przez siebie rodzinie, spełnić ich najskrytsze marzenia i zaspokoić podstawowe potrzeby, to dzięki Szlachetnej Paczce ponad 16 000 rodzin w tym roku otrzymało najwspanialsze prezenty świąteczne.

  • certyfikat


17.10.2013

Złoty Medal MTP dla Enekosystem

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich naszych Klientów, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach SAKRALIA pod przewodnictwem ks. Konrada Zygmunta przyznał ZŁOTY MEDAL MTP naszemu systemowi folii grzejnych ENEKOSYSTEM.

czytaj więcej

Złoty Medal MTP

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Podaj numer - oddzwonimy!

KONTAKT

Enekosystem Sp. z o.o.
Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe
ENERGOPUNKT

34-113 Sosnowice 192 k/Krakowa

kom.: +48 604 524 260
fax: +48 12 444 75 39

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ENEKOSYSTEM na Facebook
Wróć na górę

Ta strona w celu poprawnego działania korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie o ciasteczkach. Akceptuję i zamykam ten komunikat: