ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowicach k. Krakowa jest krajowym liderem w dziedzinie technik grzewczych opartych na wykorzystaniu folii grzejnych nisko- i wysokotemperaturowych. Nasz produkt jest zaawansowanym technologicznie materiałem grzejnym o najwyższym standardzie, przeznaczonym do ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego, sufitowego i ściennego).

Jako zespół na terenie całego kraju z sukcesem tworzymy wyspecjalizowaną sieć sprzedaży ENERGOPUNKT w postaci jednostek własnych i jednostek franczyzowych gwarantując naszym  Partnerom wyłączność terytorialną.

Ponadto ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. prowadzi własne Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe, które wykorzystując wyniki badań rynku, doświadczenia twórców systemu oraz najnowsze osiągnięcia nauki skutecznie wdraża programy rozwojowe sieci.

NASZA OFERTA

Jesteśmy zdecydowanym liderem w dziedzinie ultranowoczesnych technik grzewczych.  Nasza Firma oferuje swoim Partnerom nowoczesną koncepcję biznesu. Dokładnie zaplanowana i sprawdzona strategia sprzedażowa połączona z wysoką jakością produktu, na który dajemy 30 lat gwarancji stwarza naszym Partnerom doskonałe warunki do osiągania sukcesów, a Klientom pełne zadowolenie.

CEL I WARTOŚCI

Stale dążymy do osiągania najwyższych celów. Nasze priorytety to: innowacyjność, ekologia i ciągły wzrost sprzedaży naszych produktów. Inwestycje w innowacyjność, liczne badania i certyfikacje naszych produktów zapewniają nam ciągły rozwój technologiczny. Wraz z naszymi Partnerami tworzymy stabilny i pewny model franczyzowy, który naszym Klientom zapewni najlepszy na rynku produkt, obsługę i doradztwo.

DLACZEGO MY?

Jako pierwsi w Polsce zleciliśmy wykonanie badań naszego systemu folii grzejnej ENEKOSYSTEM niezależnej jednostce badawczej i jako jedyni uzyskaliśmy aprobaty i certyfikaty dopuszczające go do obiegu w sprzedaży. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczno-szkoleniową, certyfikowaną kadrę monterską legitymującą się uprawnieniami SEP na terenie całego kraju.

SIEĆ SPRZEDAŻY

ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. tworzy na terenie całej Polski sieć zespołów sprzedażowych ENERGOPUNKT gwarantując każdemu licencjobiorcy wyłączność terytorialną. Dzięki doskonałej organizacji sprzedaży zapewniamy Państwu szybki i łatwy dostęp do naszych produktów. Wysoki standard obsługi pozwoli na dopasowanie oferty firmy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 Gorąco zapraszamy do współpracy!

Zarząd Firmy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Podaj numer - oddzwonimy!

KONTAKT

Enekosystem Sp. z o.o.
Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe
ENERGOPUNKT

34-113 Sosnowice 192 k/Krakowa

kom.: +48 604 524 260
fax: +48 12 444 75 39

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ENEKOSYSTEM na Facebook
Wróć na górę

Ta strona w celu poprawnego działania korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie o ciasteczkach. Akceptuję i zamykam ten komunikat: